מקלחונים ומעקות זכוכית

אנו ב"אלום מודיעין" מבצעים עבודות זכוכית המותאמת לדרישותיו של הלקוח ולצרכיו. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מחלקת העיצוב במרכז, אשר מייעצת ללקוחות בדבר האפשרויות השונות, המתאימות לכל חלל.
עם השנים פיתחנו מחלקה מיוחדת עתירת ניסיון, המטפלת בעבודות זגגות, חיתוך זכוכיות ומראות לפי מידה. מחקת העיצוב בזכוכית מייצרת פתרונות איכותיים לכל סוג של מטרה ובהם מדפים דקורטיביים, מקלחונים, מעקות זכוכית ועוד.

מקלחונים 
מקלחונים מהווים את הפתרון העיצובי האולטימטיבי לחדר הרחצה, ומספקים סביבת רחיצה דקורטיבית, עמידה ואוטמת.
אנו באלום מודיעין מייצרים מקלחונים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, בהתאמה לתקציב ולסגנון הכללי, כאשר את המקלחונים ניתן להתאים לכל חדר רחצה בלי קשר לגודלו. 

את המקלחונים אנו מייצרים בזכוכית מחוסמת בעלת שכבה עבה של כ 8 מ"מ, המגיעה כזכוכית שקופה או אטומה, בהתאם לרצון הלקוח.
אנו מייצרים את כל סוגי המקלחונים המתאימים לכל חלל: מקלחון פינתי, מקלחון חזיתי או אמבטיון (במקלחונים ניתן לשלב חלקים קבועים עם הדלתות).
כל המקלחונים מיוצרים לאחר מדידה בבית הלקוח, ובהתקנה תחת אחריותנו.

מעקות זכוכית
מעקות זכוכית הפכו בשנים האחרונות למבוקשים ופופולריים, בשל יכולתם להשתלב אופטימאלית בכל חלל. מיטב המעצבים בוחרים במעקות זכוכית כפתרון הנכון עבור לקוחותיהם, ובכך מייצרים רמת עיצוב גבוהה במיוחד.
מעקות זכוכית מספקים פתרון הגנה מצוין מפני נפילות, הודות לחוזקו של המעקה ולעיגון היציב שלו בקיר. זאת בד בבד עם תכונות עיצוב מופלאות.
תחזוקתם של מעקות זכוכית קלה ונוחה, וניתן לנקות אותם בקלות עם ספריי לניקוי שמשות וזכוכיות. בשל תכונות האלומיניום השומר על המראה המקורי לאורך זמן, אין צורך לשמר את המעקה על ידי פעולות צביעה או שיוף.
 
 
אלום מודיעין  |  א.ת. שילת  |   טלפון: 08-9287810    
FacebookGoogle+Youtube