פתרונות בנייה מתוחכמים מאלומיניום - בניית פרגולות וסגירת מרפסות 

פרגולה מאלומיניום
פרגולות מהוות פתרון אופטימלי לדרישות הצללה והענקת מחסה.

פרגולות מאלומיניום הופכות לבחירה המועדפת על בעלי בתים ומעצבים רבים, בשל תכונותיו המעולות של האלומיניום כחומר גלם חזק, עמיד, אשר שומר על צורתו המקורית לאורך זמן.

בנוסף, ניתן לעצב אלומיניום כמעט בכל טכניקה, לצבוע אותו בכל גוון ולשוות לו מראה כפרי, מודרני או קלאסי, לבחירת הלקוח.

יחד עם זאת, אולי יתרונה הגדול של בניית פרגולה מאלומיניום נעוץ ביכולת ההקמה המהירה שלה, ביחס לאלו העשויות מעץ או מבטון. בנוסף, פרגולה העשויה אלומיניום אינה דורשת פעולות תחזוקה יקרות כגון צביעה בשמן או חידוש.
ניתן לבנות את הפרגולה על רגלי אלומיניום או כקונסטרוקציה מרחפת בחיזוק של כבלים, ולהתקין בה שלבי צל ברמת צפיפות משתנה: רמת צפיפות גבוהה תעניק הצללה כמעט מלאה, ורמת צפיפות נמוכה תחדיר אור שמש לחלל המצוי תחת הפרגולה.

סגירת מרפסות מאלומיניום
פתרון סגירת מרפסות ובניה קלה מאלומיניום הופך למבוקש ונצרך עם כל שנה חולפת, ומספק מענה מצוין לבתים קטנים המבקשים להגדיל חללים, או למרפסת שאינן מנוצלות.

קירוי מרפסות באלומיניום נעשה על ידי סגירה מפאנלים מבודדים המחוזקים לגג ולקירות, או בניית מרפסות מקורות על ידי ויטרינות אלומיניום משולבות זכוכית, המקורות על ידי פאנל מבודד.  מעצבים רבים בוחרים לבנות בפאנלים מאלומיניום על פני הבניה הרגילה.  זאת מאחר וסגירת מרפסות ובנייה בפאנלים מאלומיניום מספקות בידוד ואיטום, יחד עם יכולות גמישות ועיצוב נדירות.

האלומיניום מספק חוזק ועמידות, שמירה על מראה מקורי ותחזוקה מינימאלית, במחירים זולים בהרבה מהשימוש בברזל או בטון. 
סגירת מרפסות ובניה באלומיניום אידיאלית לחללים חיצוניים, בשל יכולתו של האלומיניום לעמוד בפני קורוזיה וחלודה לאורך זמן, כמו גם בקרינה השמש.

מלאכת ההתקנה והתחזוקה שלאחר ההתקנה הן מהפשוטות והיעילות שיש, ואין צורך בפעולות זיפות או איטום לאחר ההתקנה.  סגירת מרפסות ובניה קלה באלומיניום משולבות בחללי מגורים, בתי עסקים, מסעדות, משרדים, חניות, חצרות, מרפסות ועוד.

אנו ב"אלום מודיעין" מומחים ביצירת פתרונות בניה באלומיניום.
מחלקת העיצוב שלנו תשלב בין הפתרון המדויק ביותר, לדרישות העולות מן השטח, בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.
 
אלום מודיעין  |  א.ת. שילת  |   טלפון: 08-9287810    
FacebookGoogle+Youtube